Przegrody na biurko

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8


Przegrody na biurko

Przegrody biurkowe to niezbędny element każdego biura, który sprawdzi się zwłaszcza w otwartej przestrzeni roboczej oraz pomieszczeniach publicznych. Produkt ten wykonany jest z wysokiej jakości materiałów akustycznych, które wpływają na zapewnienie odpowiednich warunków w trakcie wykonywania zadań oraz ograniczają widoczność osób pracujących na pobliskich stanowiskach.

Akustyczne przegrody na biurko

Przegrody na biurko to produkt, który ma za zadanie osłaniać blat biurka, a przy tym eliminować hałas i dźwięk dobiegający z innych miejsc pracy. Przegrody występują w wielu rozmiarach, kształtach oraz kolorach. W ofercie znajdziesz modele w postaci pojedynczej ścianki lub egzemplarze wykonane z trzech płyt, które otaczają biurko od jego zewnętrznej strony. Największą zaletą akustycznych przegród na biurko jest dostarczenie prywatności każdemu pracownikowi. Poza tym produkt ma właściwości pochłaniania dźwięku, co z kolei pozwala na wyciszenie całego pomieszczenia i umożliwia zapewnienie dogodnych warunków do wykonywania pracy. Każda przegroda wykonana jest z certyfikowanego filcu oraz pianki melaminowej. Obie rzeczy mają wysokie właściwości akustyczne. Co więcej, przegrody i ścianki w naszej ofercie, pasują do większości biurek dostępnych na rynku. Istnieje możliwość wykonania przegrody na indywidualne zamówienie, dostosowanej do potrzeb klienta.

Zastosowanie przegród biurowych

Przegrody na biurko polecane są do przestrzeni biurowej, zwłaszcza open space, ale nie tylko. Ekran akustyczny na biurko świetnie sprawdzi się również, do biurek w:

  • przestrzeniach publicznych,
  • placówkach szkolnych,
  • ośrodkach egzaminacyjnych,
  • przestrzeniach mieszkalnych lub w prywatnych gabinetach.

Oprócz powyższych, przegrody biurowe można wykorzystywać w każdym miejscu, gdzie wymagane jest zapewnienie prywatności oraz ograniczenie hałasu i echa.

Jak ścianki na biurko wpływają na akustykę otoczenia?

Korzystanie z przegród biurowych akustycznych ogranicza hałas wydobywający się z pobliskich stanowisk. Materiał, który wykorzystano w konstrukcji, ma właściwości pochłaniające dźwięk — zwłaszcza ekologiczny filc, który spełnia europejskie normy! Dzięki temu rozwiązaniu eliminowany jest hałas dobiegający z zewnątrz, jak i wewnątrz biurka. Dzięki temu każdy pracownik może wykonywać swoje zadania w najwyższym komforcie. Co więcej, przegrody nie tylko wpływają na zapewnienie wygody przy biurku, wpływają one również na całe otoczenie, eliminując echo i hałas.

Ile kosztują przegrody na biurko?

Kwota za przegrody biurowe z właściwościami akustycznymi zależna jest od kilku właściwości, m.in. do wielkości, wykorzystanych materiałów, wybranego modelu. Cena waha się od 450 zł za modele w postaci pojedynczej ścianki do 2950 zł za rozbudowany mebel z trzema przegrodami. Warto dodać, że przegrody możesz łączyć z innymi produktami akustycznymi, które dostępne są na naszym sklepie internetowym. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do dokładnego zmierzenia biurka. Jeśli masz wątpliwości w wyborze, chcesz zlecić indywidualnie projekt dopasowany do Twoich potrzeb lub chcesz uzyskać więcej szczegółów, wystarczy, że do nas zadzwonisz.

Jak zamontować akustyczne przegrody do biurek?

Każda przegroda akustyczna, którą oferujemy w naszym sklepie, jest łatwo mocowana do biurka. Na powierzchni każdej płyty znajdują się specjalne zaczepy malowane proszkowo, ponadto do zestawu dołączamy śruby. Wystarczy przykręcić śruby w wyznaczonych miejscach na zaczepach, wkręcając je w blat biurka. Przed wyborem zadbaj o to, aby dokładnie zmierzyć zakres biurka, które chciałbyś obudować, a następnie wybierz dedykowany wymiar oraz model. Dzięki temu unikniesz niedopasowania w trakcie montażu.

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich materiałów wykonane są przegrody biurowe?

Przegrody biurowe wykonane są z certyfikowanego filcu oraz specjalistycznej pianki, która posiada strukturę otwartych komórek. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym możesz dostosować barwę filcu do aranżacji wnętrza. Dostępne są do wyboru produkty m.in. w kolorze białym, zielonym, ciemnoszarym, szarym, niebieskim.

Jak czyścić przegrody na biurko?

W trakcie pielęgnacji przegród warto w tym celu używać wilgotnej gąbki oraz dedykowanego środka. Powierzchnię filcu można również odkurzać lub zabrudzenia ściągać wilgotną ściereczką.

Ile kosztują akustyczne przegrody na biurko?

Cena waha się od 450 do 2950 zł. Na kwotę wpływa wielkość przegrody, jak również kształt. Oprócz tego wpływ na cenę ma również ilość użytych elementów.