Projekt akustyczny z wizualizacją 3D i symulacją akustyczną

490,00 1 590,00 

Projekty dla pomieszczeń powyżej 80 m2, wyceniane są indywidualnie. Prosimy o kontakt.

 • Darmowa dostawa
 • Najwyższa jakość obsługi klienta

Masz pytania?

( SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI )
Projekt akustyczny z wizualizacją 3D i symulacją akustyczną

W Addictive Sound tworzymy profesjonalne projekty akustyczne, które zapewniają komfort i doskonałą jakość dźwięku. Nasza oferta obejmuje wizualizację 3D oraz możliwość zaawansowanej analizy akustycznej w wiodącym programie Odeon. Skorzystaj z naszej ekspertyzy i doświadczenia w dziedzinie akustyki.

Specyfikacja:

 • Wizualizacja 3d Twojego pomieszczenia
 • Optymalne umiejscowienie w pomieszczeniu ustrojów akustycznych Addictive Sound, które gwarantują doskonałą jakość dźwięku
 • Przedstawienie dwóch wersji projektu adaptacji akustycznej, co pozwala Ci na dokładną ocenę i wybór rozwiązania, które najlepiej spełnia Twoje oczekiwania i potrzeby.
 • Możliwość zaawansowanej symulacji akustycznej w programie Odeon
 • Atrakcyjna oferta zwrotu do 50% wartości projektu, jeśli zdecydujesz się na zakup naszych ustrojów akustycznych

Poznaj więcej szczegółów poniżej ->

Projekt Akustyczny

Po dokonaniu zakupu prześlemy Ci link do specjalnej ankiety. W niej zbierzemy niezbędne informacje odnośnie Twojego pomieszczenia: wymiary, materiały z jakich zbudowane są ściany (w przypadku braku tej wiedzy przyjmiemy wartość uśrednioną), kilka zdjęć wnętrza, a także inne istotne detale, które pomogą nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Szacowany czas potrzebny na wypełnienie ankiety wynosi od 15 do 30 minut.

Kolejnym krokiem w zależności od wybranej wersji projektu będzie:

 1. Wersja z wizualizacją 3D: Na podstawie zebranych danych przeprowadzimy niezbędne obliczenia i przygotujemy dla Ciebie dwie wersje projektu z wizualizacją 3D. Przedstawimy Ci dwie propozycje adaptacji wraz z naszą ofertą.
 2. Wersja z symulacją akustyczną w programie Odeon: Bazując na Twoich danych, przeprowadzimy symulację akustyczną w programie Odeon. Na jej podstawie przygotujemy dedykowany projekt oraz wizualizacje. Po finalizacji prac, dostarczymy Ci wizualizacje, raport z wynikami symulacji oraz naszą ofertę.

Po zapoznaniu się z naszym projektem, klient ma możliwość jednorazowego wniesienia swoich sugestii i poprawek, by finalny efekt był w pełni zgodny z jego wizją. 

Dokładamy starań, aby projekty realizować w terminie do 7 dni roboczych, jednak w wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu. 

Wizualizacja 3d pomieszczenia, będzie odwzorowywać wielkość pomieszczenia i umiejscowienie ścian. Dodatkowo w projekcie w miarę możliwości zostanie uwzględnione wyposażenie pomieszczeń, jednak przy użyciu modeli zastępczych (np. wygląd biurka lub szafy będzie się różnił od tego w rzeczywistości). Projekt nie uwzględnia i nie przedstawia wersji kolorystycznych ustrojów, ani pomieszczenia.

W projekcie zostaną umieszczone panele akustyczne firmy Addictive Sound, a klient otrzyma zwymiarowane elementy ściany z ich rozmieszczeniem.

Klientowi przysługuje w razie potrzeby jedna runda poprawek, by dostosować go do własnych wytycznych i oczekiwań.

Dodatkową opcją jest możliwość wykupienia symulacji w programie Odeon i na jej podstawie przygotowanie projektu. Klient otrzyma czas pogłosu oraz odpowiedź częstotliwościową pomieszczenia przed i po zainstalowaniu ustrojów.

Uwaga:

 1. Pomimo użycia najbardziej zaawansowanych narzędzi wynik symulacji, może różnić się od rzeczywistych pomiarów akustycznych. Może mieć na to wpływ wiele czynników takich jak inne parametry akustyczne już istniejących ścian, technika wykonania pomiarów akustycznych, inna wilgotność lub ciśnienie przy wykonywanych pomiarach itp.
 2. Programy do symulacji akustycznej posiadają ograniczenie w postaci częstotliwości granicznej, poniżej której trudniej jest przewidzieć rozprzestrzenianie się fali dźwiękowej. Częstotliwość zazwyczaj jest wyliczana na podstawie wzoru : f = 2000 sqr( T60/ V ] [Hz], gdzie: T60 – czas pogłosu; V – objętość pomieszczenia. Częstotliwość graniczna, ma głównie znaczenie przy bardzo małych pomieszczeniach. 
 3. W niektórych pomieszczeniach, w związku z ich budową oraz z wykorzystanymi materiałami do budowy ścian, nie ma możliwości uzyskania zakładanej akustyki. Projektując pomieszczenie, firma Addictive Sound dołoży wszelkich starań, aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt w danym pomieszczeniu przy użyciu ustrojów akustycznych z oferty firmy. 

Przy zakupie produktów Addictive Sound do realizacji Twojego projektu akustycznego, masz możliwość odliczenia części kosztów poniesionych na projektowanie. Jak to działa?

 • Wybierając produkty naszej firmy na kwotę przynajmniej dwukrotnie wyższą niż wartość projektu akustycznego, odliczymy Ci 25% kosztów projektu od Twojego zakupu.
 • Jeśli wartość Twojego zakupu przekroczy trzykrotność wartości projektu, obniżymy cenę zakupu o 50% wartości projektu.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt pomiarowy marki Norsonic do dokładnych pomiarów akustycznych na miejscu u klienta. Przeprowadzamy pomiary w każdym pomieszczeniu, w którym kluczowe jest zachowanie odpowiedniej akustyki. Analizujemy takie parametry jak czas pogłosu, współczynnik zrozumiałości mowy STIPA czy izolacyjność, wszystko w oparciu o europejskie standardy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy rozwiązania idealnie pasujące do Twoich oczekiwań. Więcej informacji jest dostępne również tutaj [link].

Idealne do powieszenia w domu, studio, sali konferencyjnej, klubie, szkole, pubie, restauracji czy w innym miejscu wymagającym polepszenia akustyki. Zobacz jak prezentują się nasze produkty w różnych wnętrzach!

Współczynnik pochłaniania dla AbFuser WOOD 11 cm
Idealny do powieszenia w domu, studio, sali konferencyjnej, klubie, szkole, pubie, restauracji czy w innym miejscu wymagającym polepszenia akustyki. Zobacz jak prezentują się nasze produkty w różnych wnętrzach!

3 lata gwarancji

Jesteśmy pewni naszych produktów, dlatego udzielamy 36 miesięcy na wszystkie nasze ustroje akustyczne.

Ponad 10 lat doświadczenia w akustyce pomieszczeń

Akustyka to nasza pasja. Jesteśmy jednym z wiodących producentów rozwiązań akustycznych w Europie. 

Czas wysyłki wynosi 2-7 dni roboczych

Większość paneli jest prefabrykowanych, co pozwala na indywidualne dostosowanie do preferencji klienta poprzez nałożenie wybranego koloru po złożeniu zamówienia. Każde zamówienie jest przez nas pakowane z największą dbałością, aby zagwarantować bezpieczeństwo produktu podczas transportu.

Najwyższej jakości materiały

Do produkcji używamy materiałów z najlepszymi parametrami akustycznymi. Dodatkowo każdy produkt przechodzi kontrolę jakości. 
Projekt akustyczny

Czy dopasowanie akustyki pomieszczenia do Twoich potrzeb wydaje Ci się wyzwaniem? Nie musisz przechodzić przez to sam! Nasi specjaliści są tu, aby pomóc.

  • Wymiarami pomieszczenia
  • Przeznaczeniem pomieszczenia
  • Materiałami, z których są zbudowane ściany
  • Kilka zdjęć pomieszczenia

W ciągu 24-72 godzin otrzymasz od nas opisową propozycję adaptacji akustycznej, całkowicie bez zobowiązań.

 • Usługa Projektowa: Obejmuje projekt z wizualizacją 3D oraz zaawansowaną symulację akustyczną w renomowanym programie ODEON. Doświadcz różnicy!

Dowiedz się więcej o usłudze projektowej, kliknij tutaj.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Projekt akustyczny z wizualizacją 3D i symulacją akustyczną”