Dyfuzor Binarny WOOD 120×60 11 CM

514,90 

 • Darmowa dostawa
 • Najwyższa jakość obsługi klienta

Masz pytania?

( SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI )
Dyfuzor Binarny WOOD 120x60 11 CM

Dobre rozproszenie fali akustycznej w pomieszczeniu jest jednym z najważniejszych czynników poprawiających brzmienie dźwięku. Odpowiednie usytuowanie dyfuzorów pozwala zapanować nad niepożądanymi odbiciami zwierciadlanymi oraz zabezpiecza przed powstawaniem echa trzepoczącego. Używając dyfuzorów, problem pogłosu zostanie zminimalizowany, a równocześnie zachowana zostanie cenna energia muzyki i mowy.

Specyfikacja:

 • Bardzo dobre rozpraszanie dźwięku w szerokim zakresie częstotliwości i efektywne pochłanianie fali akustycznej w paśmie niskich częstotliwościach
 • Zapewnia rozproszenie dźwięku w zakresie od 250Hz do 9300Hz
 • Absorber w wymiarach 120x60x11 cm umieszczony pod frontem binarnym
 • Specjalny wyfrezowany wzór binarny
 • Standardowo dostępny aż 10 różnych kolorów
 • Wykorzystana wysokiej jakości, dwukrotnie lakierowana sklejka bukowa o grubości 4mm, lub pomalowana na wybrany kolor płyta meblowa 4mm
 • Wymiary 120x60x11 cm, waga około 11 kg
 • Montaż jest prosty i szybki dzięki dołączonemu zestawowi - zobacz ilustrację poniżej
 • Każda przesyłka jest solidnie zabezpieczona dzięki dedykowanemu kartonowi, co zapewnia bezpieczną dostawę produktu

*Z powodu stosowania naturalnych surowców, odcienie kolorów w naszych produktach mogą nieznacznie różnić się między poszczególnymi partiami produkcyjnymi, co przekłada się na możliwe różnice w ramach oddzielnych zamówień (dotyczy to głównie kolorów od 1 do 6).

Przyczepiony Absorber sprawia, że panel świetnie pochłania niskie częstotliwości, działa nawet od 80 Hz!Dyfuzor binarny dzięki specjalnie obliczonemu i wyfrezowanemu algorytmowi, cechuje się świetnymi właściwościami rozpraszającymi dźwięk. Dodatkowo zamontowany z tyłu panelu Absorber Premium sprawia, że panel nie tylko rozprasza dźwięk, ale również go pochłania, nawet niskie częstotliwości !Wszystkie nasze panele są frezowane komputerowo, a nie wycinane laserowo, dzięki czemu żadne cięcie nie jest przypalone i zwęglone.
Współczynnik pochłaniania dla Dyfuzor Binarny 11 cm
Idealny do powieszenia w domu, studio, sali konferencyjnej, klubie, szkole, pubie, restauracji czy w innym miejscu wymagającym polepszenia akustyki. Zobacz jak prezentują się nasze produkty w różnych wnętrzach!

Współczynnik pochłaniania dla Dyfuzor Binarny 11 cm
Idealny do powieszenia w domu, studio, sali konferencyjnej, klubie, szkole, pubie, restauracji czy w innym miejscu wymagającym polepszenia akustyki. Zobacz jak prezentują się nasze produkty w różnych wnętrzach!

3 lata gwarancji

Jesteśmy pewni naszych produktów, dlatego udzielamy 36 miesięcy na wszystkie nasze ustroje akustyczne.

Ponad 10 lat doświadczenia w akustyce pomieszczeń

Akustyka to nasza pasja. Jesteśmy jednym z wiodących producentów rozwiązań akustycznych w Europie. 

Czas wysyłki wynosi 2-7 dni roboczych

Większość paneli jest prefabrykowanych, co pozwala na indywidualne dostosowanie do preferencji klienta poprzez nałożenie wybranego koloru po złożeniu zamówienia. Każde zamówienie jest przez nas pakowane z największą dbałością, aby zagwarantować bezpieczeństwo produktu podczas transportu.

Najwyższej jakości materiały

Do produkcji używamy materiałów z najlepszymi parametrami akustycznymi. Dodatkowo każdy produkt przechodzi kontrolę jakości. 

Porada akustyczna

Jeśli nie wiesz jak zaadaptować akustycznie swoje pomieszczenie, napisz do nas. Nasi specjaliści za darmo, doradzą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
najwyższej klasy sklejka bukowa
W zależności od wybranego koloru wykorzystujemy sklejkę bukową 1 klasy lub płytę meblową, zapewniając tym samym najwyższą jakość estetyki i trwałości (szczegółowe informacje dostępne są w naszej palecie kolorów).
 • Starannie lakierowana sklejka bukowa 1 klasy, z subtelnym, półmatowym wykończeniem.
 • Płyta meblowa wykończona za pomocą wysokiej jakości farby, dającą eleganckie, półmatowe wykończenie.
Paleta kolorów - Dyfuzor Binarny
Projekt akustyczny

Czy dopasowanie akustyki pomieszczenia do Twoich potrzeb wydaje Ci się wyzwaniem? Nie musisz przechodzić przez to sam! Nasi specjaliści są tu, aby pomóc.

  • Wymiarami pomieszczenia
  • Przeznaczeniem pomieszczenia
  • Materiałami, z których są zbudowane ściany
  • Kilka zdjęć pomieszczenia

W ciągu 24-72 godzin otrzymasz od nas opisową propozycję adaptacji akustycznej, całkowicie bez zobowiązań.

 • Usługa Projektowa: Obejmuje projekt z wizualizacją 3D oraz zaawansowaną symulację akustyczną w renomowanym programie ODEON. Doświadcz różnicy!

Dowiedz się więcej o usłudze projektowej, kliknij tutaj.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dyfuzor Binarny WOOD 120×60 11 CM”